Luana Vjollca: Askush s’do na besojë

Këngëtarja simpatike, dhe njëherit edhe prezantuesja e Top Chanel, Luana Vjollca, së shpejti pritet të lansojë edhe këngën e saj të dytë, të titulluar “Askush s’do na besojë”.

Vjollca, titullin e këngës e ka bërë të ditur në Instagram.

“Askush s’do ta besojë”, ky është titulli i lëmgës time të dytë .. në fakt kjo është kënga e shpirtit tim! ‘Tërbohu’, ishte eksperiment, ishte qejf! është pikërisht kjo këngë e dytë që më ngjall sërish emocionet e para teka këndoja në festivale fëmijësh”, ka shkruar mes tjerash Luana.

Megjithatë, në mediat sociale ka patur shumë nga ata të cilët e kanë pargjykuar dëshirën e saj për të kënduar, duke thënë se nuk ka zë dhe nuk di të këndojë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).