Kjo është historia e Aziz Salihut me kazinotë!

Aziz Salihu tashmë ka nis ta marrë pensionin që e kërkoi me vite të tëra nga shteti i Kosovës. Ish-boksierit i famshëm e tregon shumën e parave që po e merr nga Kosova dhe atë nga Maqedonia.

Për herë të parë ai flet për të kaluarën e tij të shumëpërfolur me kazinotë. Tregon se a e ka humbur apo jo pasurinë në lojërat e fatit.

Azizi po ashtu flet për lidhjet e tij me femrat më të famshme të asaj kohe në ish-Jugosllavi.

Ai tregon se si e kishte fyer ish-burrështetasin, Josip Bros Tito.

Thotë se i ka punët mirë me shëndet pasi kur hante boksa, i dukej sikur të hante qebapa. Po ashtu, i poshtëron vëllezërit Klitschko. /Zëri/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).