Kida tregon linjat atraktive me poza të tjera nga pushimet

Pas angazhimeve me koncertet të shumta gjatë sezonit veror, Kida këto ditë ka nisur pushimet.

Këngëtarja e mirënjohur përkundër që po pushon në një vend bregdetar, ka vazhduar të jetë aktive për fansat e saj në rrjete sociale.

Edhe sot (e enjte), këngëtarja ka postuar disa imazhe të reja ku shihet në veshje të ndryshme dhe tejet atraktive.

Në disa foto, Kida theksoi linjat trupore në bikini ngjyrë rozë, teksa në të tjera u pa me bikini të zeza dhe me një mini-fund me ngjyrë të verdhë.

Për të vazhduar me një veshje sportive, bluzë ngjyrë kafe dhe me pantallona të shkurtër të gjelbër dhe kapele të zezë “Prada”.

Ndërkohë, të shumta ishin edhe pëlqimet dhe komentet nga ana e admiruesve të saj sipër imazheve.

Ndryshe, kujtojmë që Kida gjatë verës erdhi me një bashkëpunim të radhës me këngëtarin, Butrint Imeri “AM/PM” që u prit mirë nga ana e fansave dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 24 milionë klikime. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS