Uji Dea

Kida duket atraktive në pozat nga Dubai

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Këngëtarja e njohur, Kida prej muajsh ka punuar intensivisht për projekte të reja.

Dhe së fundmi ajo paralajmëroi një projekt të ri duke publikuar një pjesë të shkurtër përmes një video të filmuar në Dubai.

Por, krahas kësaj artistja gjithashtu ka qenë aktive me publikimin e imazheve të ndryshme në rrjetet sociale.

Disa foto të fundit ajo i ka sjellur edhe gjatë ditës së sotme ku dukej tejet joshëse dhe e veshur me shumë stil.

Hidromorava

Orhidea Latifi pozoi e veshur me një bluzë të shkurtër me ngjyra bardhë, zi dhe të kaltër, të cilën e kombinoi me një mini-fund.

“Mos e lërë të shkoj”, ka shkruar Kida në mbishkrimin e fotografive.

Ndryshe, autorja e “Leje” krahas angazhimeve me projekte ka qenë aktive edhe me koncerte të shumta. /Telegrafi/