Haliti viziton hapësirat publike në Sadovinë të Jerlive

Viti – Ai vizitoi punëtorët e sektorit të ambientit të cilët mirëmbajnë hapësirat publike dhe inkurajoi ata për punët e mira qê ata po bëjnë.

Haliti tha se Komuna e Vitisë edhe vitin 2023 e ka shpallur vit të ambientit./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS