Haliti vizitoi punimet në disa projekte në Ballancë dhe Zhiti

Viti – Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti me bashkëpunëtorë ka vizituar sot fshatrat Ballancë dhe Zhiti për të parë nga afër disa projekte që janë duke u realizuar.

Me këtë rast ai vizitoi punimet në trotuarin përgjatë rrugës Ballancë-Zhiti si dhe punimet që janë duke u zhvilluar në vendosjen dhe rregullimin e tribunave dhe rrethojave të shkollës së Zhitisë.

Këto punime janë mirëpritur nga banorët e këtyre lokaliteteve./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS