Haliti vizitoi fshatin Radivojc, inspekton punimet nga afër

Viti – Kryetari i komunës së Vitisë,Sokol Haliti inspektoi nga afër punimet për asfaltimin e rrugës së varrezave në fshatin Radivojc.

Sipas Halitit kjo rrugë do t’a lehtësoj qarkullimin më të lehtë të banorëve për nevojat dhe shërbimet e tyre të domosdoshme./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS