Haliti uron besimtarët për muajin e shenjtë të Ramazanit

Viti – Me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit, dua të ju përcjell urimet më të sinqerta, me dëshirën që ky muaj të jetë, muaj i mëshirës, muaj i faljes dhe mirëkuptimit të ndërsjellët, muaj i ngritjes morale, shpirtërore e fizike thuhet në urimin e Sokol Halitit.

Uroj që muaji i Ramazanit ta gjejë vendin tonë, shoqërinë dhe familjet tona në harmoni, mirëqenie, lumturi dhe dashuri.

Ju uroj nga zemra, një Ramazan me agjërim të lehtë dhe të pranuar.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS