Haliti takon drejtorët e shkollave dhe këshillin e prindërve në Viti

Viti – Sokol Haliti dhe drejtoresha Fatbardha Emini mbajtën një takim me këshillin e prindërve dhe drejtorët e shkollave.

Kryetari i komunës së Vitisë Sokol Haliti dhe drejtoresha e arsimit, Fatbardha Emini kanë pritur sot në takim të rregullt drejtorët e shkollave të komunës së Vitisë dhe këshillin e prindërve.

Në këtë takim u diskutua rreth të arriturave, punëve dhe sfidave që i kanë përcjellë gjatë këtij viti.

Poashtu u diskutua rreth ecurisë së procesit arsimorë, si dhe për planet për vitin e ardhshëm./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS