Haliti nuk i ndal kontaktet me bazën, takon vendasit e tij dhe mërgimtarët

Viti – Në Beguncë Sokol Haliti është takuar me bashkëvendësit e tij e të cilët ka folur për shumë projekte e plane kurse nuk i ka lënë anash as mërgimtarët e këtij regjioni.

Në Beguncë Sokol Haliti ka takuar shumë banor me të cilët ka folur për shumë projekte dhe ka dëgjuar edhe kërkesat e tyre.

Gjithashtu Haliti ka takuar edhe mërgimtarët e gjeneratës së parë nga Vitia. “Ditën sot e nisa me mërgimtarët e gjeneratës së parë Adem Selmanin, Sali Avdullahun dhe Kadri Haxhiun të cilët kontribuuan shumë për të sotmen. Gjithashtu sot takova edhe mikun tim Shaip Dedaj,i cili po ashtu vjen nga mërgata” ka shkruar Haliti./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS