Haliti në teren, inspekton punimet në Radivojc

Viti – Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti, ka vizituar sot fshatin Radivojcë të Vitisë, ku po bëhet rregullimi i një rruge dhe shtruarja e saj me zhavorr.

Aty ai me bashkëpunëtorët e tij është mirëpritur nga banorë të këtij fshati të cilët u shprehën falënderues për rregullimin e kësaj rruge./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS