Haliti: Jam i lumtur që Vitia radhitet në Top Komunat me harxhimin e investimeve kapitale për vitin 2022 me 98%

Viti – Qytetarë të nderuar të Vitisë, jam shumë i lumtur që edhe këtë vit Komuna e Vitisë radhitet në Top Komunat me harxhimin e investimeve kapitale për vitin 2022 me 98% ka shkruar Sokol Haliti.

“Falënderoj të gjithë ata që kontribuuan në këtë sukses dhe që ishin pjesë e angazhimit permanent dhe në dobi të qytetarëve të Vitisë dhe vet qeverisjes komunale” ka thënë Haliti./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS