Fatmir Limaj e nis partinë e re me bashkëshorten e re

Fatmir Limaj është shfaqur për herë të parë në publik më bashkëshorten e tij të re, Arlindën. Siç dihet, Limajt i pati vdekur gruaja e parë, me të cilën ka edhe disa fëmijë.

Me Arlindën ai është martuar pak muaj më parë. Ja dhe fotot e bashkëshortes së tij të re. Përndryshe, liderët tjerë, ndryshe nga Limaj, hezitojnë t’i prezantojnë gratë e tyre.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS