Fatmir Limaj e nis partinë e re me bashkëshorten e re

Fatmir Limaj është shfaqur për herë të parë në publik më bashkëshorten e tij të re, Arlindën. Siç dihet, Limajt i pati vdekur gruaja e parë, me të cilën ka edhe disa fëmijë.

Me Arlindën ai është martuar pak muaj më parë. Ja dhe fotot e bashkëshortes së tij të re. Përndryshe, liderët tjerë, ndryshe nga Limaj, hezitojnë t’i prezantojnë gratë e tyre.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).