RCCOLA

Enca paralajmëron rikthimin me projekt të ri: Ditë të mira po vijnë për ata që presin hite

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja e njohur, Enca ka kohë që nuk ka lansuar një projekt të ri muzikor.

Por, pritjes së fansave të artistes nga Shqipëria po i vije fundi, pasi Enca ka njoftuar se është në përgatitje të këngëve të reja.

Këtë ajo e bëri përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, por duke mos dhënë detaje.

Fidanishtja

“Ditë të mira po vijnë për ata që presin hite”, ka shkruar Enca në një postim të fundit.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur këngëtarja, kënga e fundit e të cilës është “Suavele” që e solli në korrik të vitit 2021.

Megjithatë, ndonëse jo me muzikë, Enca ka qëndruar pranë fansave përmes rrjeteve sociale, ku nuk mungojnë asnjëherë fotot dhe video të ndryshme që në fokus kanë linjat e saj joshëse. /Telegrafi/