E veshur në rozë, Nora Istrefi paralajmëron diçka të re

Nora Istrefi e ka “nxehur” Instagramin me disa foto të reja

Këngëtarja kosovare është shfaqur me një fustan ngjyrë rozë teksa ka bërë poza para aparatit.

“Së shpejti! 🤫 🎥🎼 Ciao!”, ka shkruar Nora, duke aluduar se ajo është në xhirime të një këngë te re për muajt e vjeshtës.

Kënga e fundit e Norës është bashkëpunimi i saj me Bardhin dhe Shkurte Gashin, një këngë kjo që ka marrë më shumë së 10 milionë shikime në youtube. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS