Bebe Rexha rikthen pozat me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Me gjoksin në plan të parë dhe me bikini të zeza, Bebe Rexha ka ngacmuar imagjinatën në pozat e reja.

Shqiptarja me famë botërore ndiqet nga afro 11 milionë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me kërshëri postimet e saja.

Gjatë të martës, 32-vjeçarja ka sjellë disa poza, në të cilat fillimisht ka pozuar me fund të shkurt dhe duke ekspozuar pjesën e sipërme të bikinive, ndërsa më pas është shfaqur krejtësisht me bikini të zeza.

Bebe Rexha vazhdon të shijojë pushimet, publikon fotografi me bikini ku duket mjaft tërheqëse
“Së bashku, bota mund të jetë e jona”, është përshkrimi i fotografive të publikuara në Instagram.

Ndërsa, këngëtarja u ka kërkuar ndjekësve që të klikojnë për një “dhuratë të vogël” në fotografinë e fundit, në të cilën shfaqet vetëm me bikini të zeza. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS