Uji Dea

Beatrix gati për lidhjen e re, kush është djali që i ka marrë vëmendjen

/ 1 minutë lexim

Beatrix Ramosaj e ka lënë pas krahëve historinë me Donaldin dhe videoja e saj e fundit e tregon më së miri këtë.

Ajo ka publikuar në Instastory një video duke kërcyer ku ka shkruar: Kur ai të shkruan te Instagram Story që publikove strategjikisht! (Video e publikuar posaçerisht për të tërhequr vëmendjen e dikujt)

Eco Higjiena

Kështu, Beatrix ka treguar se është e interesuar për dikë por kush të jetë vallë? Bukuroshja nuk ka zbuluar më shumë detaje.