UBT

Arta lënë nam në bikine në Spanjë

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Arta Elezaj është parë këto ditë në ishujt Baleares në Spanjë

Bukuroshja dhe aktorja kosovare, Arta Elezaj është parë sot në ishujt Baleares në Spanjë, derisa ka bërë një fotosesion me rastin e ditëlindjes së saj.

Arta fotot i ka botuar në Instagram derisa është duke festuar ditëlindjen e saj, e ku poshtë ka bërë përshkrimin me emotikonin “🎂” (torte).

ARKATANA

Bukuroshja njihet si njëra prej vajzave që bën festim luksoz të ditëlindjeve të saj.

Arta njihet si njëra prej modeleve dhe bllogerëve kosovare që udhëton më së shumti nëpër vende të ndryshme të botës. /GazetaExpress/