Sport

Publikuar mė: 20:00 19.10.2017

Abrashi i pafat, pėrsėri lėndohet


Abrashi kishte pėsuar njė lėndim javė mė parė nė sfidėn ndaj Bayer Leverkusen dhe ishte paraparė rik... mė shumė

Publikuar mė: 09:57 19.10.2017

Hysaj i gatshėm pėr ndeshjen kundėr ekipit tė zemrės


Napoli dhe Inter, dy kryesuesit e ligės elitare italiane do tė takohen nė stadiumin napolitan tė San... mė shumė

Publikuar mė: 23:17 18.10.2017

Xhaka i dhuron tri pikė Baselit, mposht rusėt


Baseli ka mposhtur CSKA e Moskės nė Rusi me rezultat 2-0.

Golin e parė pėr zviceranėt... mė shumė

Publikuar mė: 21:20 18.10.2017

Agolli fantastik nė barazimin e Qarabagut ndaj Atleticos


Atletico Madridi befasoi tė gjithė me barazimin pa gola ndaj Qarabagut nė Ligėn e Kampionėve.
... mė shumė

Publikuar mė: 15:07 18.10.2017

Bernard Berisha: Skėnderbeu e mund Partizanin me kėtė rezultat


Takimi qė vlen pėr fazėn e grupeve tė Ligės sė Evropės, zhvillohet nesėr nė Elbasan Arena.
mė shumė

Publikuar mė: 11:57 18.10.2017

Besnik Hasi merr drejtimin e skuadrės belge, Kortrijk


Por, trajneri shqiptar duket se shumė shpejt do ta shohim nė drejtimin e njė klubi evropian.
... mė shumė

Publikuar mė: 10:05 18.10.2017

Granit Xhaka dhe Admir Mehmedi flasin rreth takimit me Irlandėn e Veriut


Zvicra do tė pėrballet nė fazėn e “Play-Off” me kombėtaren e Irlandės sė Veriut, i cili shihet si nj... mė shumė

Publikuar mė: 19:14 17.10.2017

Mustafi tregon se ēka e motivon mė sė shumti nė jetė


Shkodran Mustafi para disa javėsh ėshtė bėrė baba i njė vajze, ku po thuajse ēdo ditė poston foto me... mė shumė

Tjera
Publikuar mė: 21:02 15.10.2017
Demhasaj shėnon pėr Luzernin
Publikuar mė: 17:45 15.10.2017
Drita e pafat importon njė pikė nga Gjakova
Publikuar mė: 17:38 15.10.2017
Gjilani mbetet i pa mposhtu
Publikuar mė: 13:34 15.10.2017
Berisha vendimtar nė fitoren e Salzburgut
Publikuar mė: 10:06 15.10.2017
Intervista 90-sekondėshe e Taulant Xhakės
Publikuar mė: 20:57 14.10.2017
Albian Ajeti shėnon gol pėr Baselin
Publikuar mė: 09:53 14.10.2017
Xhaka, i pazėvendėsueshėm nė Arsenal
Publikuar mė: 09:34 14.10.2017
Shaqiri kundėr Guardiolės

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma