Shoqėrore

Bashkimi Evropian gaboi me Kosovėn


Bashkimi Evropian po tregon standarde tė dyfishta kur ėshtė fjala pėr Kosovėn dhe rrugėn e saj integruese, thonė njohėsit e zhvillimeve politike.... mė shumė
Publikuar mė: 08:26 28.04.2017

Lufta e UĒK-sė ishte e pastėr


Fletarrestimet e lėshuara nga Serbia, qė kanė ēuar nė arrestimin dhe ish-gjykimin e shumė pjesėtarėv... mė shumė

Publikuar mė: 08:22 28.04.2017

Leku e prishi VV-nė


Mashtrimi politik po del nė shesh, shkruan gazeta Kosova Sot.

Duke analizuar tė kalua... mė shumė

Publikuar mė: 21:33 27.04.2017

Flet Sela: U sulmova nga dhunuesit e parlamentit


Nė Maqedoni ka eskaluar situata pas zgjedhjes sė Talat Xhaferit nė krye tė parlamentit, pas sė cilės... mė shumė

Publikuar mė: 08:14 27.04.2017

Aventura me Demarkacionin lė Kosovėn nė geto


Politikanėt e dėshtuar sakrifikojnė popullin

Duke parė sinjalet e fundit qė po vijnė ... mė shumė

Publikuar mė: 16:02 26.04.2017

Specialja ende nuk ėshtė e gatshme tė nis proceset gjyqėsore


Kjo nėnkupton se Gjykata ende nuk ėshtė e gatshme qė tė nis proceset gjyqėsore.

Rregu... mė shumė

Publikuar mė: 08:15 26.04.2017

Kosova pret lirimin e Haradinajt


Mirėpo, ashtu siē ka thėnė edhe mbrojtja e liderit tė AAK-sė, nė seancėn e tij tė fundit edhe njohės... mė shumė

Publikuar mė: 18:13 25.04.2017

Jahjaga nė Maltė: ISIS, Rusia dhe Turqia, kėrcėnim pėr BE-nė dhe rajonin


Po ashtu, ajo ka treguar edhe sfidat dhe luftėn e Kosovės pėrballė terrorizmit, qė sipas saj qoi nė ... mė shumė

Publikuar mė: 08:40 25.04.2017

Legjislatura mė e dobėt qė nga paslufta


Legjislatura aktuale, e pesta me radhė pas pėrfundimit tė luftės, po vlerėsohet si mė e dobėta gjatė... mė shumė

Tjera
Publikuar mė: 07:57 25.04.2017
Drejtėsia e kapur amniston pushtetarėt
Publikuar mė: 07:54 25.04.2017
Ashpėrsohen raportet PDK-LDK
Publikuar mė: 08:18 24.04.2017
Gjykatat, makineri e padrejtėsive
Publikuar mė: 20:57 23.04.2017
Hoti: Zgjedhjet janė tė pashmangshme
Publikuar mė: 08:17 22.04.2017
Qytetarė tė dorės sė dytė
Publikuar mė: 13:46 21.04.2017
VV kėrkon anulimin e urdhėrrestit pėr Kurtin
Publikuar mė: 08:08 20.04.2017
Albin Kurti 'godet' Shpend Ahmetin
Publikuar mė: 19:28 19.04.2017
Pėrfundon me sukses operimi i Bajram Rexhepit

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma