Zuka takohet me homologun e tij Oleg Chmarov

Presidenti i klubit SC Gjilani, Florim Zuka është takuar me homologun e tij Oleg Chramov, i cili është në krye të klubit FK Liepaja nga Letonia, kundërshtari i SC Gjilanit në rundin e parë kualifikues në UEFA Conference League.

Takimi është zhvilluar në hapësirat e stadiumit “Fadil Vokrri”, teksa të pranishëm ishin edhe përfaqësues të tjerë të dy klubeve.

Në shenjë nderimi, presidenti Zuka dhe klubi i Gjilanit dhuruan mirënjohje dhe dhurata modeste për miqtë e rinj evropian.

Organizimi i ndeshjes u vlerësua jashtëzakonisht lartë nga mysafirët dhe zyrtarët e UEFA-së.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS