RCCOLA

Zëdhënësja seksi e PD-së së Shqipërisë

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Laura Vorpsi ka pak ditë që e ka zëvendësuar Erla Mëhillin në përcjelljen e deklaratave të Partisë Demokratike në Shqipëri në konferencat për shtyp.

Fundamenti

Fakti që Laura është një modele, por dhe një pedagoge shumë e zonja, do të thotë se partia e Sali Berishës kujdeset shumë për imazhin e saj në publik, përderisa dhe Erla Mëhilli ishte mjaft simpatike – shkruan Infoshqip.