Ylli i Kosovës në Mainz

Besar Halimi i është bashkuar skuadrës së Mainzit

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Besar Halimi i është bashkuar skuadrës së Mainzit, pas një viti huazim në FSV Frankfurt.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e Mainzit, e cila i ka uruar mirëseardhje Halimit dhe transferimeve të reja. /Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS