Xhensila ju lë pa mend

Xhensila e ka nisur shumë mbarë sezonen e verës.

Kengëtarja po mbanë koncerte te shumta mbarë trojeve shqiptare.

Ajo nuk po lë anash edhe kujdesin ndaj vetës.

Në nje imazh të ndareXhensila shihet e kuruar deri në detajin e fundit dhe po duket tejet atraktive.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS