Xhejlane Behluli: Do të punojmë për mirëqenien më të mirë të qytetarëve

Gjilan – Xhejlane Behluli është zgjedhur kryetare e komisionit të tatimit në pronë në Artanë. Ajo thotë se do të punojë me përkushtim të madh në çdo punë që i besohet.

“Është mbajtur takimi i parë i Komisionit për rregullimin e tatimit në pronë, ku u zgjodha Kryetare e Komisionit. Jemi betuar qysh në mbledhjen e parë të Kuvendit në këtë mandat se do të punojmë për mirëqenien më të mirë të gjithë qytetarëve të Komunës së Novobërdës, andaj do të punojë me një përkushtim të madh në çdo punë që më besohet” ka shkruar Xhejlane Behluli këshilltare komunale nga radhët e LDK-së dhe më e votuara në këtë komunë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).