William fitoi zemrën time

Kate Middleton ka thënë se është me fat që Princi William kishte arritur ta fitonte dashurinë e parë, pavarësisht rrënjëve të tij.

“Ishin kohë jashtëzakonisht të zëna, por edhe argëtuese…, mirëpo ne arritëm të jemi së bashku. William është shumë i ëmbël dhe një tip që di të tërheqë, kështu që ai fitoi zemrën time”, tha ajo.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS