Mobi Casa

Vret përdhunuesin e vajzës 5 vjeçare, gjykata nuk e dënon

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Nuk do të marrë asnjë dënim një baba nga Teksasi i cili kapi befas një emigrant meksikan 47 vjeçar, i cili po abuzonte seksualisht me vajzën e tij 5 vjeçare, të cilin nisi ta godasë aq sa e vrau.

Këtë lajm e deklaroi prokurori i Lavaca County, i cili tha se ngjarja në fjalë ka ndodhur para një jave ku gjatë një mbledhje familjare vajza u largua për të lozur me pulat.

Pak më vonë siç raporton Noa.al, babai dëgjoi ulërimat e saj dhe e gjeti vogëlushen të përgjakur teksa po e përdhunonte emigranti.

Uji Dea

Në atë moment i verbuar nga mllefi dhe dhimbja nisi ta godasë me grushte, shkelma dhe çfarë i dilte përpara deri sa e la pa frymë.

Pas kësaj ai telefonoi policinë dhe ambulancën që të merreshin me të. /Telegrafi/