RCCOLA

Vrau babanë me një grusht, pranga djalit

/ 1 minutë lexim

Tiranë – Një 40-vjeçar është arrestuar sot, pasi akuzohet si autor i vrasjes së babait të tij.

Burime nga policia e shtetit bëjnë me dije se 40-vjeçari nga Vaqarri më 14 qershor 2012 në, ka plagosur rëndë me grushte babanë e tij shtetasin Murat Hysen Saçi.

Fidanishtja

I moshuari u dërgua menjëherë në spital, por duket se nuk ka mundur ti mbijetojë goditjeve të djalit të tij. Ende nuk dihen shkaqet e konfliktit, ndërkohë policia ka arrestuar 40-vjeçarin si dhe materialet i kaloi Prokurorisë për hetime te mëtejshme.