Eko Higjiena

Vjollca Haxhiu në top formë

/ 1 minutë lexim

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare, ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore.

Jemi mësuar që gjithmonë ta shohim të grimosur dhe me stil të veçantë, se fundmi këngëtarja ka publikuar disa foto nga Kroacia.

Mobi Casa

E veshur me trenerka të ngushta e me stil, Vjollca ekspozon trupin e saj me disa kilogramë me pak.

Edhe pse ka kaluar të 40-tat, trupi i saj po duket si i një 20 vjeçareje.