Vjollca Haxhiu e ‘kall’ me këngën e re ‘Bien tupanat’

Këngëtarja e njohur shqiptare Vjollca Haxhiu ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Bien tupanat”, mban titullin kënga më e re e këngëtares, e cila si përherë vjen e interpretuar shkëlqyer nga Vjollca Haxhiu.

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip dhe përplot ritme verore.

Dëgjim të këndshëm:

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS