Vitia nderon me dekoratën e Pavarësisë, ambasadorin e Shqipërisë, Qemajl Minxhozi

Viti – Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti, ka pritur sot në një takim ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemajl Minxhozi.

Me këtë rast, kryetari Haliti e ka nderuar ambasadorin Minxhozi me Dekoratën e Pavarësisë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).