Violeta Kukaj trupin ‘peshk’ në fustanin e hapur dhe të ngushtë, sfidon vajzat e reja

Violeta Kukaj ka befasuar me ndryshimin në pamje.

Ajo shpesh është krahasuar se duket si këngëtarja Tayna pas ndërhyrjeve të shumta.

Por, ajo ka formësuar edhe trupin.

Madje në foton e fundit që publikoi ajo tregon belin e hollë si të ishte vajzë e re.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS