Violeta Kajtazi po shkëlqen

Ka vite në skenë dhe është shumë e dashur nga kolegët e saj.

Fjala është për këngëtaren e njohur Violeta Kajtazi e cila së fundmi ka realizuar një fotosesion ku ka shkëlqyer me paraqitjen.

Komentet natyrisht nuk kanë munguar duke e komplimentuar këngëtaren për dukjen dhe stilin.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS