Eko Higjiena

Videokënga shqiptare më e klikuar në YouTube ka mbi 16,3 milionë shikime

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Tiranë – Videoja më e klikuar Shqiptare në Internet është e Rovena Stefes me këngën “Malli” ka treguar se është artiste e vërtetë dhe që ka thyer shumë tabu me këtë paraqitje të mrekullueshme të saj.

UBT

Teksa dikujt mund ti duket i ekzagjeruar ky numër, ne ju themi se është më se e vërtetë, pasi për një arsye apo tjetër, kjo këngë ka marrë dhenë dhe është shpërndarë në rrjetet sociale spanjolle, arabe, turke e indiane. Si qysh tek, nuk dihet?