Vetëm një rast pozitiv me COVID-19 dhe 6 të shëruar në Komunën e Kamenicës

Kamenicë – Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në Komunën e Kamenicës, një person ka rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe 6 janë shëruar.

Bilanci në komunën e Kamenicës:
*3702 të infektuar,
*3595 të shëruar,
*84 të vdekur,
*23 raste pozitive.

Ju lutem respektoni rregullat e Institutit.
Ruani veten dhe të tjerët!
Vaksinohuni!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS