Mobi Casa

Vesa paralajmëron hitin e radhës

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Vesa Luma, e cila gjatë muajve të fundit është parë si anëtare e jurisë në “X Factor Albania”, ka pohuar se është duke u përgatitur për një hit të radhës.

Këngëtarja ka zbuluar përmes rrjetit social Facebook se është duke u përgatitur për një këngë të re, e cila do të një hit i radhës.

UBT

‘’Po përgatitem një këngë tjetër që do të kalojë përmasat e “Xhamadanit ” të cilën e bëmë para 1 viti dhe nuk pushoi se kënduari nga të gjithë këngëtarët e tjerë. Këtë herë në një eveniment të madh muzikor në Kosovë’’, ka njoftuar Vesa.

Këtë verë Vesa do të publikojë edhe albumin me përmbledhje të këngëve më të mira të saj. Aty do të gjeni bashkë “Amanetin”, “Ti po Don”, “Boom” dhe shumë të tjera. /Telegrafi/