UBT

Vesa falënderohet për çmimin

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja Vesa Luma, e cila fitoi çmim në kategorinë e videospitit më të mirë RnB me këngën “Boom” në bashkëpunim me Big Basta, i është falënderuar të gjithë atyre që e kanë votuar këtë këngë.

“Best RnB – ‘Boom’, kënga ime e fundit në bashkëpunim me Big Basta. Faleminderit Videofestit dhe jurisë për këtë vlerësim të rëndësishëm. Ishte një natë shumë e bukur”, ka thënë këngëtarja.

Uji Dea

Vesa Luma së fundmi ka paralajmëruar se së shpejti do të vijë me projekte të reja muzikore. /Telegrafi/