Vergara, nga përvoja e di që të gjithë djemtë i duan në shtrat vajzat latine

New York – Sofia Vergara thotë se çdo grua pëlqen një seks romantik, por thekson që latino-amerikanet janë më argëtueset në shtrat. Së fundi atë e shpallën si mbretëreshë të vijave.

Bukuroshja kolumbiane, Sofia Vergara, e veshur si ‘pin-up’ vajzë në korset, ka pozuar për revistën “Esquire”.

“Kam një gjoks të madh që prej moshës 13-vjeçare! Unë kam qenë shumë e dobët dhe ishte e çuditshme që kisha gjinj të tillë të mëdhenj. Pas lindjes, kam marrë ije dhe trupi im është bërë më i përputhur,” tha aktorja.

Lexuesit, të cilët e shpallën mbretëreshë të vijave, i falënderoi për titullin dhe u dha atyre disa këshilla. Një prej tyre është se si të sillen me latino-amerikanet.

“Edhe pse çdo femër pëlqen një seks romantik, unë e di nga përvoja se djemtë më shumë argëtohen në krevat me vajzat latine,” u lavdërua Sofia Vergara.

Sipas më shumë se një milion lexuesve të portalit “AskMen.com”, kohë më parë aktorja 40-vjeçare është zgjedhur si femra më e dëshirueshme në botë. Ndërsa bukuroshja kolumbiane është femra më e vjetër, e cila ka fituar titullin që nga viti 2000, kur AskMen.com e ka krijuar këtë çmim.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS