Vdes, pasi i shërbeu Obamës

Pronarja e një lokali në Arkon në Ohaio të SHBA-së, vdiq pak orë pasi i shërbeu mëngjesin presidentit Barak Obama, i cili ndodhej për vizitë në këtë qytet.

Josephine Harris, 70 vjeç ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku kardiak. Vdekja natyrale ka bërë bujë në SHBA për shkak të mysafirit të rrallë që 70-vjeçarja priti në lokalin e saj.

Madje pas drekës Harris kishte bërë dhe disa foto me presidentin që ndaloi në lokalin e saj.

Obama hëngri mëngjes në orën 08:00, ndërsa gruaja ndërroi jetë në orën 11:00. Motra e saj u shpreh se Harris ishte shumë e emocionuar nga vizita, ajo ishte një fanse e madhe e presidentit./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS