Vdes pasi e hedhin nga ballkoni

Ngjarja e rëndë e vdekjes së një personi, i rrahur fillimisht me mjete të forta dhe më pas i hedhur nga ballkoni, në afërsi të zonës së Sanatoriumit në Tiranë ka pasur si shkak një sherr në lokal.

Burime zyrtare nga policia thanë për agjencinë e lajmeve noa, se viktima i identifikuar si Remzi Çollaku i moshës 30 vjeç dyshohet të jetë shtyrë nga një ballkon pas sherrit, çka mendohet të ketë çuar në humbjen e jetës së të ndjerit.

Mendohet se viktima është konfliktuar me një tjetër person në brendësi të lokalit dhe pasi janë qëlluar mes tyre, mendohet se pjesëtari tjetër në sherr e ka shtyrë Çollakun nga ballkoni.

Nga ana e uniformave blu lidhur ka nisur puna për identifikimin e autorit të ngjarjes i dyshuar si L.Zaimi si dhe të motiveve që çuan në humbjen e jetës së të riut, ndërsa vijojnë hetimet për të përfshirë të tjerë në ngjarje.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).