Fundamenti

Vazhdon të rregullohet sinjalistika rrugore në Viti

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Viti – Kreu i Vitisë Sokol Haliti ka njoftuar se po vazhdon të rregullohet sinjalistika rrugore në Viti.

Mobi Casa

“Edhe sot vazhduan punimet në rregullimin e sinjalistikës rrugore dhe u rregulluan me gomë fusha e tenisit, e volejbollit dhe tabela e shahut pranë palestrës sportive” ka shkruar Haliti./rajonipress/