Vazhdon dezinfektimi hapësinor në qytet dhe fshatra të Kamenicës

Kamenicë – Dezinsektimi hapësinor në qytet, fshatra e lagje. Vazhdojmë ditëve në vijim me lokalitetet tjera ka shkruar Qëndron Kastrati.

Kreu i Kamenicës ka bërë me dije se po vazhdon dezinfektimi hapësinor në çdo lokalitet të Kamenicës. “Po vazhdojmë me punë të mira dhe në shërbim të qytetarëve. “Dezinsektimi hapësinor në qytet, fshatra e lagje. Vazhdojmë ditëve në vijim me lokalitetet tjera” ka shkruar Qëndron Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS