Uleni rrezikun nga kanceri, diabeti, shtypja e lartë e gjakut, falas

Uji është ilaçi më i mirë kundër dhimbjes së kokës, problemeve kardiovaskulare, meningjitit, veshkave, diarresë, çrregullimeve menstruale dhe gjendjeve të tjera. Pini 4 gota ujë, secila nga 160 ml, porsa të zgjoheni.

Pastroni dhëmbët dhe mos pini gjë në 45 minutat e ardhshëm. Hani kafjall dhe pini çaj ose lëng natyral. Mos hani as mos pini gjë pasi të përfundoni me ushqimin. Kështu do të shëroni:

Shtypjen e lartë të gjakut – 30 ditë; Gastritin -10 ditë; Diabetin – 30 ditë; Kapsllëkun – 10 ditë; Kancerin – 180 ditë; Tuberkulozin – 90 ditë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS