Tre pilotet palestineze që kanë thyer tabutë

Ato janë tre vajza të reja dhe bëjnë pjesë në «Speed Sisters». Gjithashtu janë pjesë e ekipit kombëtar të Palestinës në automobilizëm.

Dhe, nuk mbaron me kaq, pasi tre vajzat kanë thyer çdo tabu, duke qenë se nuk mbajnë shami në kokë kur i japin makinës, por kokore, si çdo pilot./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS