ASK

Tifozi i Holandës, i bukur dhe i zgjuar

/ 1 minutë lexim

Djaloshi 2 vjeçar holandez Noah, ka zënë ekranet e televizioneve holandeze me aftëstin dhe zgjuarisë e tij që ka.

Noah 2 vjeç, i di emrat e të gjithë lojtarëve dhe stafit holandez që është në Euro 2012.

Mobi Casa

Por Noah dhe holandezët e tjerë janë zhgënjyer nga përfaqësuesja holandeze me paraqitjet e deritanishme në Euro 2012, pasi që Holanda ka pësuar humbje në 2 ndeshjet e para.