Tifozi i Holandës, i bukur dhe i zgjuar

Djaloshi 2 vjeçar holandez Noah, ka zënë ekranet e televizioneve holandeze me aftëstin dhe zgjuarisë e tij që ka.

Noah 2 vjeç, i di emrat e të gjithë lojtarëve dhe stafit holandez që është në Euro 2012.

Por Noah dhe holandezët e tjerë janë zhgënjyer nga përfaqësuesja holandeze me paraqitjet e deritanishme në Euro 2012, pasi që Holanda ka pësuar humbje në 2 ndeshjet e para.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).