Theret me thikë para banesës djali i ministrit Agani

Rasti kishte ndodhur para një javë dhe ishte mbajtur fshehtë nga opinioni. Ai ishte therë dy herë me thikë dhe kishte marrë plagë.

Djali i ministrit të Shëndetësisë Ferid Agani, N.A., është therë me thikë para banesës së tij në Rrugën “Rexhep Luci” në qendër të Prishtinës me datën pesë të këtij muaji.

E Policia e Kosovës ka mohuar se viktima është therur, duke thënë se ishte vetëm një lëndim trupor.

“Viktima nuk është therur, por është sulmuar nga disa persona të cilët kanë tentuar t’ia vjedhin kuletën” ka thënë një zëdhënëse e Policisë së Kosovës për Indeksonline.

Sidoqoftë, djali i ministrit Agani është në gjendje të mirë shëndetësore./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS