Teuta Selimi thotë se jetën e ka me gjemba e therra

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, së fundi ka vendosur të kthehet për të jetuar në Kosovë bashkë me të shoqin dhe fëmijët.

Ajo, është mjaftë e angazhuar në dasma e ahengje, nga ku edhe fiton mirë.

Ndërkohë, lidhja e Teuta Selimit me familjen e saj është tejet e fortë e shpirtërore, Teuta, në një nga postimet e saj në Instagram, thotë se jetën e ka me gjemba e therra.

Pse kështu?

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS