Tetovë: Një i vdekur dhe tre të plagosur në aksidentin e motoçikletave

Tetovë – Një person ka vdekur dhe tre të tjerë janë lënduar në aksidentin e rëndë ku u përfshin dy motoçikleta në Tetovë.

Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur gjatë kësaj fundjave në mbrëmje në afërsi të restorantit “Punto Verde” në rrugën “Boris Kidriq” në Tetovë, me ç`rast dy motoçikleta janë përplasur njëra pas tjetrës, të cilat ishin me shpejtësi të madhe, ka raportuar INA.

Në këtë përplasje të fortë është plagosur rëndë edhe një kalimtare e rastit, ndërsa nga përplasja e motorëve është dëmtuar një makinë e parkuar në trotuarin e kësaj rruge.

Policia bëri të ditur se personi që ka humbur jetën është i moshës 24 vjeçare.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).