ARKATANA

Tenton ta dhunoj gruan , i merr 30 ditë paraburgim

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Gjilan – Flamur Rrahmani nga Vitia ka marrë 30 ditë paraburgim pasiqë kishte tentuar ta dhunonte gruan e tij.

Gjykatësi i procedurës paraprake në Gjykatën e Qarkut në Gjilan i ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh të dyshuarit Flamur Rrahmani nga Komuna e Vitisë.

ARKATANA

Ahmeti tha për rajonipress se Rrahmani dyshohet për veprën penale “tentim dhunimi” dhe “lëndim i lehtë trupor”.

Sipas hetimeve të policisë dhe prokurorisë Rrahmani pos që ka tentuar ta dhunojë gruan e tij ka shfaqur edhe shenja dhune dhe agresiviteti edhe ndaj fëmijëve të tij./rajonipress/