ubt

Tentojnë të fusin barna nga Serbia në Kosovë

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Policia kufitare në pikën kufitare Stublinë – Dobrosin ka konfiskuar një veturë me targa të Bujanocit e braktisur nga personat e dyshuar të cilët kanë ikur në drejtim të panjohur.

Vali Ranch

Gjatë kontrollimit të automjetit sipas policisë së Kosovës është vërejtur se bagazhi dhe ulëset e pasme ishin të mbushura me barna me prejardhje nga shteti i Serbisë./rajonipress/